Euro Truck Simulator 2 – 1.31 Güncellemesi

oyun
Yorum
130 Görüntü
2018/04/21

Yazar Hakkında

.com
Mevcut Yazı :

WordPress’e hoş geldiniz. Bu sizin ilk yazınız. Bu yazıyı düzenleyin ya da silin. Sonra yazmaya başlayın!

SCS Software an itibariyle ETS 2’nin 1.31 güncellemesini açık beta olarak sundu. Oyuncular katılıp yeni özellikleri deneyebilir.

Steam > Oyun Kütüphanesi > Euro Truck Simulator 2 üzerine gelip sağ tıklayın Özellikler penceresini açıp BETALAR sekmesine gelerek public_beta 1.31 seçin. ŞİFRE girmenize gerek yoktur. Güncelleme yüklenmeye başlayacaktır.

ANA ÖZELLİKLER: Çekici ve dorse(ler) arasında güç ve hava kabloları/hortumları Ayna işlenmesinin iyileştirilmesi(Baş pozisyonuna dayalı FOV, doğru kavisli aynalar) Yeni Scania çekicilerine 8×4 şasi Yeni Scania R ve S çekicilerine yeni parçalar; Mighty Griffin DLC desteği(sahip olanlara) Rastgele trafik olayları Special Transport DLC için yeni güzergahlar(Italia DLC’de 2 yeni rota)

Küçük Değişiklikler: İş arama bileşenlerinde ve iş seçimi ekranında yeni filtreleme sistemi(daha sonra eklenecek) Çekici doğduktan sonra otomatik olarak el freninin çekili/AÇIK olması(g_park_brake_init) UK(Birleşik Krallık) dorselerinin plakaları artık araçtan ayrı olmayacak Tarih ve saate dayalı Screenshot/Ekran görüntüsü isim formatı Yolculuk verilerinin hassasiyetinin artması (gösterge paneli görüntüleme) Tork konvertörünü/aktarmasını kilitleme düzeltildi Tek iş ve galerilerde önceden tanımlanmış hasarlı çekiciler düzeltildi Dorse hasar raporlaması düzeltildi HDR interpolasyonu düzeltildi

TOOLS/ MOD: Harita editöründe yeni arazi fırçası Eski haritaların desteğinin sona erdirilmesi(fırçalar yüzünden pre 4.38 formatlı olanlar) Mirror_data Bir dorse tek başına kaydedilir veya kaydedilmez. Değişken vites uzunluğu Kamyon galerinin kamyonları artık listede olmayacak, oyun dizininden verilen tüm verileri okuyacak. Direksiyon simidi modelinde bağımsız dönebilir direksiyon simidi Eski özellikler için bitirilen destek

Rastgele trafik olayları ve yeni araçlar


Mevcut Oyuncu Sayımız
Haberler
Steam Kış İndirimleri Başladı Arkadaşlarla Eğlenilecek oyunlar
Kara Cuma(Black Friday) da alınması gereken oyunlar