Hitman 3 VR destekli olacak ancak şu an sadece PS için.

oyun
Yorum
165 Görüntü
2020/08/09

Yazar Hakkında

Serhat/18


Oynamayı sevdiğim oyunlar:League of Legends,GTA V,The Witcher 3,genel olarak rol yapma oyunları ve bazı rekabetçi oyunlar
Arkadaş olmak isteyen veya oyun oynamak isteyen herkese açığım
Mevcut Yazı :

IO Interactive tarafından geliştirilen Hitman 3,11 Haziran 2020'de PS5 tanıtım etkinliğinde açıklandı.Oyunun Ocak 2021'de piyasaya sürüleceği söyleniyor.
Benim de serisinden tüm oyunları olmasa da çoğunu severek oynadığım Hitman'ın 3. oyununu sabırsızlıkla bekliyorum.Oyunun VR destekli olması ayrı bir güzellik ama benim gibi PC oyuncuları için biraz rahatsız edici çünkü VR desteği sadece PS için geliyor.VR desteğinin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.


Çok aydınlatıcı bir fragman değil, ancak beraberindeki blog yazısı biraz daha ayrıntıya giriyor. Sanal gerçeklik seçeneği için yeni bir birinci şahıs bakış açısı varken, son oyunların her konumu VR'da oynanabilir olacak.

Ayrıca Hitman ve Hitman 2'deki seviyelerinizi Hitman 3'e de aktarabileceksiniz ve hepsini VR'da oynama şansına sahip olacaksınız.


IO blog yazısı, "HITMAN 3 için VR desteğimiz hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz!" PSVR dışındaki platformlarda oynanabileceği hakkında bir ipucu mu bu yoksa?


IO, birkaç ay önce Hitman 3'e kısa bir bakış attı. Dubai kulesi sanal gerçeklikte oldukça iyi bir deneyim olacak

IO tarafından şu anlık diğer konsollar için bir yanıt gelmedi.


https://www.youtube.com/embed/Q9SvxY6aITc

Mevcut Oyuncu Sayımız
Haberler
Steam Kış İndirimleri Başladı Arkadaşlarla Eğlenilecek oyunlar
Kara Cuma(Black Friday) da alınması gereken oyunlar