James Bond'un oyunu mu çıkıyor?

oyun
Yorum
153 Görüntü
2020/11/22

Yazar Hakkında

Serhat/18


Oynamayı sevdiğim oyunlar:League of Legends,GTA V,The Witcher 3,genel olarak rol yapma oyunları ve bazı rekabetçi oyunlar
Arkadaş olmak isteyen veya oyun oynamak isteyen herkese açığım
Mevcut Yazı :

IO Interactive bir James Bond oyunu yapıyor.
IO Interactive, başlıksız bir James Bond oyunu olan Project 007 üzerinde çalıştığını duyurdu.Tanıtım videosu oyun hakkında hiçbir bilgi vermiyor, ancak tüm Bond filmlerinden klasik silah odası açılış sekansının bir versiyonu. Bu oyunda bir karakterin eldiven giyeceğini ve mermilerin olacağını söyleyebilirsiniz, ama hepsi bu.
Oyunun web sitesinde şu metin bulunuyor: "Tamamen orijinal bir Bond hikayesine sahip olan oyuncular, ilk James Bond köken hikayesinde 00 statüsünü kazanmak için dünyanın en sevilen Gizli Ajanının yerine geçecekler."





Bu oldukça önemli bir şeyi ima ediyor, o da Bond'un bu versiyonunun film evreniyle bağlantılı olmayacağı. Şu anki Bond Daniel Craig'in ilk çıkışı, Bond'un 00 statüsünü nasıl kazandığı hakkında bir hikaye olan 2006'nın Casino Royale'iydi. Eğer durum buysa, harika bir haber: muhteşem Hitman 2, PCG'den Andy 'Nostradamus' Kelly'nin kısa süre önce belirttiği gibi, böyle bir projeyi yürütmek için daha iyi bir stüdyo olamayacağını gösteriyor.











En çarpıcı olanı, bu Io ile Warner Bros. Arasında önceden duyurulan ortaklık değil - Bond, MGM Studios ve Danjak'ın ortak mülkiyetinde.





Io Interactive, oyunu hem geliştirecek hem de yayınlayacak. Square Enix'in sahibi olduğu bir dönemin ardından IO, Hitman 2'yi bitirdiği, klasik Freedom Fighters'ı birkaç ay önce yeniden piyasaya sürdüğü ve açıkça bunun üzerinde çalıştığı zamandan beri 2017'de bağımsızlığını yeniden kazandı.





IO Interactive'in CEO'su Hakan Abrak, haberlere eşlik edecek bir basın açıklamasında “Zaman zaman sektörümüzde yıldızların aynı hizaya geldiği doğrudur. Orijinal bir Bond oyunu yaratmak muazzam bir girişimdir ve EON ve MGM'deki yaratıcı ortaklarımızla yakın bir şekilde çalışan IO Interactive'in oyuncularımız ve topluluklarımız için son derece özel bir şeyler sunabileceğine gerçekten inanıyorum. Tutkulu ekibimiz, yaratıcılıklarını ikonik James Bond evrenine taşımaktan ve stüdyomuzun tarihindeki en iddialı oyunu yaratmaktan heyecan duyuyor. ”





Free to Play | IO Interactive Yeni Bir IP Üzerinde Çalışıyor

Mevcut Oyuncu Sayımız
Haberler
Steam Kış İndirimleri Başladı Arkadaşlarla Eğlenilecek oyunlar
Kara Cuma(Black Friday) da alınması gereken oyunlar