BU DA BİZİM MERHABA DEME ŞEKLİMİZ

kultur
Yorum
104 Görüntü
2019/08/03

Yazar Hakkında

Mevcut Yazı :
Sunuculuğunu Aytuğ Akdoğan'ın yaptığı, Youtube'da BaBaLa TV kanalında 22 Mart 2018 günü ilk bölümü yayınlanan YERALTINDAN NOTLAR yaklaşık beş aylık aradan sonra izleyicisiyle kavuşacak.

Aytuğ Akdoğan'ın "Burada kimsenin ihtiyaç duymadığı bir şey yapacağım. Yani edebiyattan ve felsefeden bahsedeceğim." girişiyle başlayan program edebiyat ve felsefe sever kitleye ulaşmayı başardı ve sevilerek seyredildi.

Program, 13 Mart 2019'da 19. bölümüyle final yapmıştı. 19 bölüm boyunca ele alınan tüm konuların YERALTINDAN NOTLAR adlı kitapta derlenildiği final bölümünde duyurulmuştu.Aytuğ Akdoğan 3. sezon başlangıcı için "Ekmek, Su, Felsefe" başlıklı videoyla "3. sezona eylül gibi başlayacağım. Bugün ofise gelmişken sana da ufak bir selam vermek istedim." diyerek izleyicisine merhaba dedi ve programın yeniden başlayacağının haberini vermiş oldu.

Sunucu Aytuğ Akdoğan (Yazar) Ben Hep 17 Yaşındayım (2009), Ağladı ve Gözyaşlarından Öptüm (2011), Ben, Hiçbir Şey (2013), Duvar (2014), Sürgün (2016), kitaplarını yazdı. İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sinema Bölümünde okudu. Bitirme projesi olarak "Makyaj" adlı kısa filmi yazdı ve yönetti. ListeList kanalında "Ali Ata Bak" adlı edebiyat programını Anıl Nişancalı ile beraber sundu.
Mevcut Oyuncu Sayımız
Haberler
Steam Kış İndirimleri Başladı Arkadaşlarla Eğlenilecek oyunlar
Kara Cuma(Black Friday) da alınması gereken oyunlar