The Witcher 3 Patch 4.01 Güncellemesi

oyun
Yorum
268 Görüntü
2023/02/06

Yazar Hakkında

Sevgili oyuncular, Ben Berkay Fatsa' lıyım 🤣üniversitede olduğum için Sivas da yaşamımı devam ettiriyorum Bilgisayar ile ilgiliyim yazılımla da ilgileniyorum müzik ile uğraşır, gitar çalarım. Şuanda aramizdakioyuncu.com proje olarak bir şeyler yapmaya çalışıyoruz umarım her şey yolunda gider bana ulaşmak çok kolay. Herhangi bir sorunuz varsa yada bir problem ile karşılaştığınızda benimle iletişime geçebilirsiniz. Her zaman ulaşılabilirim kendinize iyi bakın :)
https://armoyu.com 🤣🤣😻
Mevcut Yazı :
The Witcher 3: Wild Hunt için 4.01 Yaması çıktı!
Oyunun genel istikrarını ve performansını iyileştirir ve çeşitli düzeltmeler getirir. İşte bu güncelleme için değişikliklerin listesi:

PC'YE ÖZEL
Ekran Alanı Yansımaları ayarının açık olmasına rağmen PC'de çalışmamasına neden olan bir sorun düzeltildi.
Daha önce SSR ayarlarını yüksek olarak ayarlamış olan oyuncular, performansta bir etki fark edebilir.
Uyumlu donanıma sahip oynatıcılar tarafından değiştirilebilen ışın izlemeli küresel aydınlatma için yeni bir performans modu eklendi. Menzil ve kesinlik yerine performansa öncelik vererek kare hızını artırır

QUESTS & GAMEPLAY

Savaş Hazırlıkları - "Avallac'h'ın her şeyin hazır olduğunu bilmesine izin ver" görevi sırasında Avallac'h ile etkileşime girmenin imkansız olabileceği bir sorun düzeltildi.

Family Matters - Bloody Baron ile konuşurken Ciri's Story: Out of the Shadows'a geçiş sırasında oyunun çökmesine neden olabilecek bir sorun düzeltildi.

King's Gambit - Görünmez bir engel nedeniyle ikinci Vildkaarl ile yumruk dövüşüne katılmanın imkansız olabileceği bir sorun düzeltildi.

Şarap Savaşları: Belgaard - 4.00'da düzelttiğimiz sorun için, oyuncunun keşif sırasında gerekli canavar yuvalarından birini yok etmesi durumunda görevin tamamlanamamasına neden olan bir düzeltme eklendi.

A Dangerous Game - Alternate Nilfgaardian Armor açıldığında Caesar'ın odasındaki zırhın görünümü artık değişmelidir.

Axii Puppet - Kuklanın verdiği sağlık ve hasarı artırdı.

Adrenaline Rush mutasyonu artık açıklamasına göre çalışmalıdır.

Görevler ve ara sahneler için çeşitli küçük düzeltmeler.


YERLEŞTİRME
Arapça yerelleştirmeyle ilgili çeşitli sorunlar düzeltildi.

Orianna'nın "Lullaby of Woe" şarkısının Korece ve Basitleştirilmiş Çince dillerinde yerelleştirilmiş versiyonları eklendi.

Priscilla'nın dudak senkronizasyonu animasyonu, "The Wolven Storm" şarkısındaki Basitleştirilmiş Çince seslendirmesiyle eşleşecek şekilde ayarlandı.

Kaynak

Web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Mevcut Oyuncu Sayımız
1513
Haberler
Fatsa'da Türk Halk Müziği konseri yapıldı.
The Witcher 3 Patch 4.01 Güncellemesi
Bu aramizdakioyuncu.com platformun Tüm Hakları Saklıdır. [email protected] +905370585150