"Dünya'nın her tarafından yetenekli oyuncuları keşfedip onların kariyer basamaklarında daha iyi yerlere getirebilmek için uğraşıyoruz.Oluşturmuş olduğumuz bu sosyal platformda paylaşımlar yaparak ve etkinliklere katılarak oyuncular sosyal çevrelerini geliştiriyorular.Bugüne kadar yapmış oldukları tüm etkinlikleri kaydedip oyunculara yol haritası çıkarıyoruz ve yardımcı oluyoruz. Gruplar kısmından oyuncular kendi kategorileri ile denk grupları bularak kendi aralarında etkinlikler düzenleyebilir veya bizim düzenlemiş olduğumuz etkinliklere katılarak tecrübelerini arttırabilirler.Yazılım konusunda ise yazılımların çoğunluğunun bilgisayar başında geçirmiş ve genellikle oyun oynamış veya oynayan insanlar oluşturuyor. Diğer amacımız ise bu oyuncuları yazılıma teşvik ederek onları gerek kendi bünyemize gerek ise piyasaya yazılımcı olarak çıkmasına yardımcı oluyoruz.Bizim amacımız tamamen potansiyellerini ortaya çıkaramamış oyunculara koçluk yapmak ve etkinlikler düzenlemektir aslında kendimize Organizasyon Şirketi de diyebiliriz.Çıktığımız bu yolda Türkiye'yi daha iyi hale getirebilmek için her zaman çalışmaya devam edeceğiz.Şuanda prototip olan bu proje hayata geçmek için tüm çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Sizi de platforma bekleriz." --YÖNETİM EKİBİ--
Üye Yönetim : Oyuncuların bilgilerini düzenleyebilir , Toplantı bildirimlerini inceler Toplantı oluşturur.
Düzen Ve Disiplin Yönetim: Oyuncular arası şikayetleri inceler ve sonuçlandırır. Düzenden sorumludur rollerini yapmayan oyuncudan rolü alabilir.
Etkinlik Yönetim : Yılda düzenlenecek etkinlikleri planlar ve oyun yetkililerini seçer eğer oyun yetkilisi yoksa oyun yetkilisi olarak etkinliğe katılabilir.
Site Yönetim : Site içindeki paylaşımları yazıları oyunları ülkeleri vb şeyleri günceller kontrol eder.

--SORUMLULAR--
Alım Sorumlusu : Oyuncuları Kayıtlı Oyuncu rolüne çıkarır.
Whatsapp Sorumlusu : Whatsapp grubunun yöneticisidir grup içi düzeni sağlar paylaşımlar yapar.
Telegram Sorumlusu : Telegram grubunun yöneticisidir grup içi düzeni sağlar paylaşımlar yapar.
İnstagram Sorumlusu : İnstagram sayfasında yetkilidir paylaşımlar yapar.
Twitter Sorumlusu : Twitter sayfasında yetkilidir paylaşımlar yapar.
Steam Grup Sorumlusu : Steam grubunun yöneticisidir grup içi düzeni sağlar paylaşımlar yapar.
LinkedIn Sorumlusu : LinkedIn sayfasında yetkilidir sağlar paylaşımlar yapar.

--YAYINCILAR--
Twitch Yayıncısı : Twitch kanalı üzerinden yayınlar yapar.
Youtube Yayıncısı : Youtube kanalı üzerinden yayınlar yapar.
Dlive Yayıncısı : Dlive kanalı üzerinden yayınlar yapar.
Facebook Yayıncısı : Facebook kanalı üzerinden yayınlar yapar.

--OYUNCULAR--
Kayıtlı Oyuncu : Haftalık Toplantılara katılır gerek SMS ve Mail üzerinden bilgilendirmeler yapılır oylamalara katılabilir yönetim ekibine katılabilir.
Oyuncu : E-spor ve spor ile ilgilenen oyuncudur.
Nurullah Sarıbulak
Engin Kuşkovan
Uğur Erdemir
Allah bi site olsa bu olurdu...
Murat Gürbüz
Öncelikle Herkese Merhabalar. Ekip Olaraktan Herkesin Ekip Başarısı yüksek derece herkesin ilgisi alakası yüksek seviyeli bir topluluk içinde Aile ortamı olaraktan küfür,argo, kullanmadan büyüğünü küçüğünü bilerek ilerleyen bir topluluk mevcut akşamları etkinlikler mevcut herkesin katılımı saygılı ve hoşgörülü olması zaten muazzam hepsi birbirinden iyi ve güzel arkadaşlar yeri gelir Sohbet yeri gelir oyun oluyor,yani kimseyi kimseye kırdırılmıyor 3günlük fanii dünya sonuçta Herkesin bir emeği var yanii hepsini ayrı ayrı seviyorum Herkesin başarılı olarak ilerlemesi ekip uyumu ve sohbet çerçevesi içindeki saygısı güzel yani kısasa kısas herkese tavsiye ederim bu ekibi. İyi Oyunlar ARAMIZDAKİOYUNCU®
Mustafa Kaplan
Websitesi ve Discord Sunucusu Çok Güzel Emek Verilmiş Baya. [22] Murat G.『27』 Selamlar Abi :DDDDD
Deniz Elalmış
Buraya İLK Katıldıgımda Barış M. bana Carpıp Discord larına Gelmistim Sunucuya Geldigim İcin Mutluyum
Ahmet Gezer
Ömer Efe Dikici
Taha Kağan Aygül
Emre Yağız Yeşilyurt
Furkan İstekli
Furkan Ay
Onur Çalgıcı Çalgıcı
Her Bruce
Kutay Arı
yaklaşık 2 yıldır bu topluluktayım zamanın nasıl geçtiğini bile anlamadım çok naif insanların bulunduğu bi ortam hepinizi bekliyoruz :)
Meriç Yücetepe
Tolga Semizoğlu
tek kelimeyle mükemmel
Olcay Türkmen
Site aslında çok güzel fakat düzeni bozanlar var eğer düzelirse 5 yıldız
Aylin Cihan
Kürşat Kayim
Selamün Aleyküm
Feyyaz Aydın
Kardeşlerim, vermiş olduğunuz emekleriniz için herkese teşekkürlerimi sunarım. Bu ve buna benzer platformlar beraberliğimizi pekiştiricektir. Sitemizin daha gelişmesini sağlamak için herkesin desteklerini bekliyoruz. Unutmayın Biz Bir Olursak Var Oluruz. Yoksa Yok Oluruz.. Tekrardan emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla Feyyaz.
Enes Gözüdik
Gayet güzel bi site olmuş eme geçenlerin elllerine sağlık
Yusuf Berat Gürül
Welcome to ARMOYU this blog to bring together people who are interested in computers in different cities in Turkey, even if we can offer a blog in our projects together. Sign up now to contact us and present your projects as soon as possible. Successes from now in your projects.
Çağdaş Karataş
Sitenin yöneticisi harika bir insan.. Site çok başarılı.. Oyuncu arkadaşları siteye beklerim.. Site hakkındaki görüşlerinizi bildirmeyi unutmayınız..
Can Emence
Berkay Gebeş
Misafir çocuğu gibiydinnn Kayıt olmadan gittinnn Ben hergün seni beklerkennnn sen erteleyip kaçıp gitmeyi tercih ettinnnn. Seni bekliyoruz kardeşim
Berkay Tikenoğlu
Türkiye'nin dört yanında bir şekilde tanışarak vakit geçirdiğimiz bir aile. Burada geçirdiğim zamanın haddi hesabı yok ama hiç de pişman değilim iyi ki böyle bir aile kurmak nasip oldu onlar yoksa zaten böyle bir aile asla olamaz inanıyorum ki daha çok gelecek günlerimiz var ... SAYGILARIMI SUNARIM
Mert Baser
Kardeşim mükemmel sayfa gerçekten iyi dostlar ediniyosunuz.
Mustafa Elbir
ARMOYU gerçekten bir topluluktanda öte yani bir aile gibi... Tabiki her ailede olduğu gibi arada huzuru bozan kişiler de olduğu gibi burdada herkesin iyi biri olduğu söylenemez ama ARMOYU adı geçince gerçekten güvenilir samimi ve arkadaş canlısı insanlar geçer hep aklımdan. Son zamanlarda çok aktif olmasada bu topluluğu seviyorum ve bende buranın bir parçasıyım. Başarılarının devamını ARMOYU AİLESİ.
Fatih Tülek
başarılı bir topluluk sunucusu ve daha da gelişmeliyiz "damlaya damlaya göl olur " diyerek yorumumu burda sonlandırırıyorum teşekkürler
Orkun Atılgan
Arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz.Yeni dostlar edineceğiniz.Güzel bir yer
Recai Barıtçı
Grup Süper 10 Numara bize gaz verdi arkamızda böyle bir topluluğun olması güzel bir olay
Web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Mevcut Oyuncu Sayımız
1676
Haberler
Fatsa'da Türk Halk Müziği konseri yapıldı.
The Witcher 3 Patch 4.01 Güncellemesi
Bu aramizdakioyuncu.com platformun Tüm Hakları Saklıdır. [email protected] +905370585150