"Türkiye'nin dört bir yanından yetenekli oyuncuları keşfedip onlara kariyer yapmak için uğraşıyoruz. Tamamen Türk zekası ile kodlamalarımız ile Türkiye'yi daha iyi hale getirebilmek için her zaman çalışmaya devam edeceğiz."
Murat Gürbüz
Öncelikle Herkese Merhabalar. Ekip Olaraktan Herkesin Ekip Başarısı yüksek derece herkesin ilgisi alakası yüksek seviyeli bir topluluk içinde Aile ortamı olaraktan küfür,argo, kullanmadan büyüğünü küçüğünü bilerek ilerleyen bir topluluk mevcut akşamları etkinlikler mevcut herkesin katılımı saygılı ve hoşgörülü olması zaten muazzam hepsi birbirinden iyi ve güzel arkadaşlar yeri gelir Sohbet yeri gelir oyun oluyor,yani kimseyi kimseye kırdırılmıyor 3günlük fanii dünya sonuçta Herkesin bir emeği var yanii hepsini ayrı ayrı seviyorum Herkesin başarılı olarak ilerlemesi ekip uyumu ve sohbet çerçevesi içindeki saygısı güzel yani kısasa kısas herkese tavsiye ederim bu ekibi. İyi Oyunlar ARAMIZDAKİOYUNCU®
Mustafa Kaplan
Websitesi ve Discord Sunucusu Çok Güzel Emek Verilmiş Baya. [22] Murat G.『27』 Selamlar Abi :DDDDD
Deniz Elalmış
Buraya İLK Katıldıgımda Barış M. bana Carpıp Discord larına Gelmistim Sunucuya Geldigim İcin Mutluyum
Ahmet Gezer
Ömer Efe Dikici
Taha Kağan Aygül
Emre Yağız Yeşilyurt
Furkan İstekli
Furkan Ay
Onur Çalgıcı Çalgıcı
Her Bruce
Kutay Arı
yaklaşık 2 yıldır bu topluluktayım zamanın nasıl geçtiğini bile anlamadım çok naif insanların bulunduğu bi ortam hepinizi bekliyoruz :)
Meriç Yücetepe
Tolga Semizoğlu
tek kelimeyle mükemmel
Olcay Türkmen
Site aslında çok güzel fakat düzeni bozanlar var eğer düzelirse 5 yıldız
Aylin Cihan
Kürşat Kayim
Selamün Aleyküm
Feyyaz Aydın
Kardeşlerim, vermiş olduğunuz emekleriniz için herkese teşekkürlerimi sunarım. Bu ve buna benzer platformlar beraberliğimizi pekiştiricektir. Sitemizin daha gelişmesini sağlamak için herkesin desteklerini bekliyoruz. Unutmayın Biz Bir Olursak Var Oluruz. Yoksa Yok Oluruz.. Tekrardan emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla Feyyaz.
Enes Gözüdik
Gayet güzel bi site olmuş eme geçenlerin elllerine sağlık
Yusuf Berat Gürül
Welcome to ARMOYU this blog to bring together people who are interested in computers in different cities in Turkey, even if we can offer a blog in our projects together. Sign up now to contact us and present your projects as soon as possible. Successes from now in your projects.
Çağdaş Karataş
Sitenin yöneticisi harika bir insan.. Site çok başarılı.. Oyuncu arkadaşları siteye beklerim.. Site hakkındaki görüşlerinizi bildirmeyi unutmayınız..
Can Emence
Berkay Gebeş
Misafir çocuğu gibiydinnn Kayıt olmadan gittinnn Ben hergün seni beklerkennnn sen erteleyip kaçıp gitmeyi tercih ettinnnn. Seni bekliyoruz kardeşim
Berkay Tikenoğlu
Türkiye'nin dört yanında bir şekilde tanışarak vakit geçirdiğimiz bir aile. Burada geçirdiğim zamanın haddi hesabı yok ama hiç de pişman değilim iyi ki böyle bir aile kurmak nasip oldu onlar yoksa zaten böyle bir aile asla olamaz inanıyorum ki daha çok gelecek günlerimiz var ... SAYGILARIMI SUNARIM
Mert Baser
Kardeşim mükemmel sayfa gerçekten iyi dostlar ediniyosunuz.
Burakcan Topal
Her şeyden öte büyük bir aileyiz. :)
Mustafa Elbir
ARMOYU gerçekten bir topluluktanda öte yani bir aile gibi... Tabiki her ailede olduğu gibi arada huzuru bozan kişiler de olduğu gibi burdada herkesin iyi biri olduğu söylenemez ama ARMOYU adı geçince gerçekten güvenilir samimi ve arkadaş canlısı insanlar geçer hep aklımdan. Son zamanlarda çok aktif olmasada bu topluluğu seviyorum ve bende buranın bir parçasıyım. Başarılarının devamını ARMOYU AİLESİ.
Fatih Tülek
başarılı bir topluluk sunucusu ve daha da gelişmeliyiz "damlaya damlaya göl olur " diyerek yorumumu burda sonlandırırıyorum teşekkürler
Yılmaz Orkun Atılgan
Arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz.Yeni dostlar edineceğiniz.Güzel bir yer
Recai Barıtçı
Grup Süper 10 Numara bize gaz verdi arkamızda böyle bir topluluğun olması güzel bir olay