Genshin Impact'de Uzlaştırılmamış Yıldızlar Etkinliği Başladı!

oyun
Yorum
163 Görüntü
2020/11/19

Yazar Hakkında

back in town babby.
Mevcut Yazı :

Teyvat'a tuhaf göktaşları alçalıyor ve onlarla birlikte nadir bir uyku hastalığı getiriyor. Derin uykuya hapsolmuş insanlar, gizemli rüyalar, bilinmeyen bir yıldız ... Kriz yaklaşıyor!
Etkinlik sırasında, Sönen Yıldızın Kudretini ve Solan Yıldızın Özünü toplamak için belirlenmiş görevleri ve "Kaderin Yıldızı" görevlerini tamamlayın.

Fading Star'ın Kudreti ve Fading Star'ın Özü, Etkinlik Mağazasında Karakter Yükseliş Malzemeleri, Kahraman Zekası, Mistik Geliştirme Cevheri, Yetenek Seviye Yükseltme Malzemeleri, İçgörü Tacı ve diğer ödüller ile takas edilebilir.

Etkinlik süresi: 2020/11/16 - 2020/11/30
"Bilinmeyen Yıldız" başlangıç saati: 2020/11/16
"Star of Deceitful Dreams" başlangıç saati: 2020/11/18
"Star of Destiny" başlangıç saati: 2020/11/23

Bilinmeyen Yıldız - Oynanış Ayrıntıları
"Bilinmeyen Yıldız" görevine başlamak için Mondstadt'daki Maceracılar Loncası'ndan Katheryne ile konuş. Bilinmeyen Yıldız tamamlandıktan sonra, Uzlaştırılmamış Yıldızlar etkinliğinin ilk bölümü kullanılabilir hale gelecektir: Bilinmeyen Yıldız - Uvertür.
Göktaşı parçalarının mevcut olduğu çarpma sitelerini görüntülemek için "Bilinmeyen Yıldız - Overture" olay sayfasındaki konum simgesini seçin.

Etkilenen bir bölgeye ulaştığınızda, ekranın sol üst köşesindeki mini harita, göktaşı parçalarının yaklaşık konumlarını gösterecektir. Göktaşı parçaları, yakındaki bir karakterin Görüşüyle rezonansa girerek Vision'ın parlamasına neden olur. Bir parçaya ne kadar yaklaşırsanız, parlayan o kadar parlak olacaktır.

Bir göktaşı parçası bulduğunuzda, onu kurtarmak için onunla etkileşime girebilirsiniz.
Star of Deceitful Dreams etkinliği su an oyunda

Kasım'da "Star of Deceitful Dreams" başladıktan sonra, "Star of Deceitful Dreams" adlı ikinci etkinlik aşamasına başlamak için "The Crisis Deepens" görevini tamamlayın. Yolcuların Harita üzerinde belirtilen göktaşlarının bulunduğu yerlere gitmeleri ve göktaşlarını kurtarmaları gerekecek.

Göktaşını kurtarırken aralarından seçim yapabileceğiniz farklı seviyeler vardır ve mevcut seviyeler Dünya Seviyenize göre değişecektir. Kurtarma zorluğu ve ödülleri, Kurtarma Seviyesine göre değişecektir, bu yüzden lütfen en uygun zorluğu seçin.

Zaman sınırı içinde kurtarma işlemi tamamlandıktan sonra, Meteorite Remains'i kurtarmak için 20 Original Resin harcayabilir ve Fading Star's Might'ın yanı sıra karakter Companionship EXP elde edebilirsiniz. Ayrıca belirli miktarda Meteorit Kalıntılarını kurtardıktan sonra etkinlik ekranından ek ödüller talep edebilirsiniz.


Mevcut Oyuncu Sayımız
Haberler
Steam Kış İndirimleri Başladı Arkadaşlarla Eğlenilecek oyunlar
Kara Cuma(Black Friday) da alınması gereken oyunlar