SİMÜLASYONA GİDEN YOL

oyun
Yorum
130 Görüntü
2019/07/03

Yazar Hakkında

☾★ TÜRKÜZ VE TÜRK KALACAĞIZ ☾★
Mevcut Yazı :

Merhaba Kamyoncular
Bugün TruckersMP için oldukça özel bir gün. 1.35 için henüz yeni bir destek başlattık ve şu anda mümkün olan en iyi çok oyunculu modifikasyonu yapmamıza yardımcı olacak birkaç anıtsal değişiklik duyurduk. Bu, artık orijinal ETS2MP projesinin ne yapmak istediğine odaklandığımız anlamına geliyor… Kamyon simülasyonunu bildiğimiz gibi geliştirmek.

Bildiğiniz gibi, büyük oyuncu tabanımızla tanınıyoruz, ancak bununla birlikte simülasyonun ne yazık ki yana doğru hareket ettiği ve trollerin bu oyuncu tabanının bir yüzdesini aldığı bilinmektedir. Burada duyurduğumuz değişikliklerle, bu umarım şimdi değişmeli.

İşlerin simülasyon tarafına daha fazla vurgu yapmak istediğimize karar verdik ve oyunun ve modun gerisini tüm oyuncularımızın seçebileceği bir simülasyon veya arcade ortamı yaratmanın köklerine geri getirmeye karar verdik.

Bununla birlikte, sunucu ağımızda 2 farklı oyun türü başlatmaya karar verdik. Bu 2 oyun modu basitçe “Arcade” ve “Simulation” olarak adlandırılır, ancak çok farklıdırSunucu stili arasındaki farklar nelerdir?


Bir Arcade sunucusunda oynamayı seçerseniz … Aşağıdakileri fark edeceksiniz:


Adınız “ (A )” olarak görünecektir. Örneğin: Wheezy (A 756).

Hız sınırlayıcısı inaktif olacak ve bu sayede istediğiniz hıza ulaşabileceksiniz.

Çarpışmalar aktif olmayacağından sunucu tamamen çarpışmaya girmeyecek ve diğer oyunculara çarpışmaya neden olmadan aracınızı sürebileceksiniz.

Komut / düzeltme işleminin bir bekleme süresi yoktur, bu nedenle kilitlenirseniz, komutları bekleme süresi zamanlayıcısının sıfırlanmasını beklemeden komutu kullanabilirsiniz.

TruckersMP tarafından sağlanan Scout aracını bu sunucularda kullanabileceksiniz.

Bir Simülasyon sunucusunda oynamayı seçerseniz … Aşağıdakileri fark edeceksiniz:


Adınız geçmişte olduğu gibi aynı gösterecektir. (). Örneğin: Wheezy (756).

ETS2 için hız sınırlayıcı aktif kalacaktır ancak şu anda AB 1 numaralı ile aynı olacaktır (110km / s / 68mph). Öte yandan, ATS için, adanmış bir arcade sunucusu olmadığından, bu 130km / s (80mph) olacaktır. 110km / s'nin kamyon ortamını oluşturmak için daha uygun olduğunu düşündüğümüz için bu kararı verdik.

Çarpışmalar sunucu için aktif kalır ve NCZ olacak tek bölgeler şu anda olduğu gibi aynıdır (depolar, limanlar vb.).

Komut / düzeltme, şu anda olduğu gibi aynı anda kalabilecek bir bekleme süresine sahiptir (başlangıç ​​ve kullanımdan 600 saniye sonra).

Şimdilik, TruckersMP tarafından sağlanan Scout aracını bu sunucularda kullanabileceksiniz, ancak bu deneme amaçlı. Bu denemenin sonuçları hakkında daha fazla bilgi tamamlandıktan sonra daha sonraki bir tarihte sağlanacaktır.

Ayrıca, bu değişikliklerin CANLI olduğunu fark etmiş olacaksınız ve yukarıda belirtilenlere uyması için tüm sunucularımızın adını da değiştirdik. Yeni sunucu düzenimiz aşağıdaki gibidir:


Euro Truck Simulator 2 TMP sunucuları:Simülasyon 1: 4200 yuvası
Simülasyon 2: 2300 yuvası
Çarşı 1: 2300 yuva
Arcade 2: 2300 yuvaları.
American Truck Simulator TMP sunucuları:

Simülasyon: 1500 yuva
ABD Simülasyonu: 1500 yuva.
Bu, bir Arcade sunucusunda oynarsam yasak alamayacağım anlamına mı geliyor?
Hayır. Arcade sunucuları çarpışmaz, bu nedenle sürüş ile ilgili kurallar uygulanmaz. Ancak, ağda oynarken izlemeniz gereken bazı kurallar vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir:
§1.3 - Spam veya Kötüye Kullanma
§1.5 - Dil, iletişim ve her türlü kimliğe bürünme uygunsuz kullanımı
§1.6 - Hukuk ve korsanlık (oyun içi sohbet bağlantılarının paylaşılması)
§1.7 - Arka koltukta denetleme
§1.8 - Teşvik
§2.1 - Hacking / Bug / Feature kötüye kullanımı
§3 - §3.3 dışındaki düzenleme kurallarını kaydedin - Parçaları yüzdürme ve kırpma
Kuralların tam listesi için, daha ayrıntılı olarak, lütfenhttps://truckersmp.com/rules adresine bakın.
Ayrıca, düzenleme düzenlemelerindeki tasarruf kurallarını ana simülasyon güncellemelerine göre dengelemeye karar verdik. Geçmişte, kaydetme düzenleme kuralları kafa karıştırıcı hale geldi, fakat aynı zamanda simülasyona tamamen karşı olan şeylere izin verdi. Birçok kurtarılmış düzenleme kamyonu gerçek hayatta bulunma olasılığı düşük olsa da, bazı diğer kayıt düzenlemelerinden farklı olarak fiziksel olarak mümkündür.
Başlıca değişiklikler nelerdir?

Araçtan uzağa kayan parçalara izin verilmez, örneğin; yüzer kargo modelleri, sadece modelin bir kısmı yüzüyor olsa bile, artık izin verilmez.
Birbirine geçen parçalara izin verilmez, örneğin; Büyük ölçüde treyler (ler) e veya kamyon kabinine takılan kargo modellerine artık izin verilmez. Hibrit kamyonlardaki parçalar arasında küçük bir kesim yapılabilir.
Yalnızca varsayılan römork kombinasyonlarına izin verilir, römork tipi önemli değildir, örneğin; ETS2'de üçlülere artık izin verilmiyorÇift veya üçlü römorklar, en büyük varsayılan kombinasyondan daha uzun olmamalıdır; ATS için, "turnpike double", ETS2 için "HCT"Çift parçalara şimdi izin verilir, ancak aşırı miktarda ekleyerek kötüye kullanılması yasaktır (aşağıya bakın)
Diğer oyuncuları önemli ölçüde etkilediği tespit edilen modlara, örneğin, çok sayıda yinelenen parçaların neden olduğu gecikmelere izin verilmez - sorunlara neden olan bir modun kullanılması yasaklanırsa, yasaklama yalnızca bölümler kaldırıldıktan sonra kaldırılır. kaldırıldı.
Kuralların tam listesi için, daha ayrıntılı olarak, lütfenhttps://truckersmp.com/rules adresine bakın.
Simülasyon değişikliklerini ve ayrıca kaydetme değişikliklerini onayladığınızı umarız, ancak ne nedenle olursa olsun kabul etmiyorsanız, lütfen Oyun Moderasyon Yönetimi veya Proje Yönetimi'ne bir geri bildirim bileti gönderin; özel ekip üyeleri en kısa sürede cevap verecektir. yapabilirler.
Bu, değişikliği geliştirmek için attığımız ilk adımlardan sadece bir tanesi! Daha sonra sıraya gelmek için daha fazla. Değişikliğe olan bağlılığınız ve şaşırtıcı, harika ve eşsiz bir topluluğun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz.
Mutlu Taşımacılık!
TruckersMP Takımı


Mevcut Oyuncu Sayımız
Haberler
Steam Kış İndirimleri Başladı Arkadaşlarla Eğlenilecek oyunlar
Kara Cuma(Black Friday) da alınması gereken oyunlar